Ana sayfa SPOR Tudor’dan bomba gibi açıklama

Tudor’dan bomba gibi açıklama

3191
0
PAYLAŞ

Galatasaray eski teknik Tudor’dan çarpıcı açıklamalar geldi söylenenlere göre Türkiye’de üç futbol takımından teklif aldığını söylediği röportajda bu takımların Antalyaspor, Konyaspor ve Alanyaspor olduğunu belirti. Röportajın devamın da Galatasaray’dan ayrılma sebebinin başarısı olduğunu belirten Tudor, zor maçlarımızın o dönem deplasmanlarda oynamış olmamıza rağmen başarılı bir performans sergilediğini belirtti.

Anadolu kulüplerinden Antalyaspor, Konyaspor ve Alanyaspor aldığı tekliflere yönelik açıklamasından önceliğinin Prag olduğunu belirten teknik adam Sparta Prag’tan aldığı teklife daha sıcak baktığını belirtip Prag’a gitmeyi düşünüyorum ama yapılacak teklifler için şimdilik fazla bir şey söylemek doğru olmaz.

Galatasaray’ın şampiyonluk yarışındaki görüşlerini sorduğumuz da Galatasaray’ın şampiyonluk yarışında bir adım önde olduğunu belirten teknik adam Beşiktaş’ın en büyük rakibi olacağını bu mücadelede belirtip Beşiktaş’ın tek dezavantajlı olmasının sebebi takımın yaş ortalamasının yukarıda olduğunu belirtti ama kesinlikle Türkiye’de futbolcuların uyumlu oturmuş bir takım diye soracak olursak kesinlikle Beşiktaş diyebilirim dedi.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here